DIVADLO SANDRY RIEDLOVÉ  hraje tyto pohádky:                      

Černoušek Bum-ti (AFRICKÁ POHÁDKA)

Příběh černouška, který hledá vodu a bubínek. Na cestě potkává Opici, Žirafu, Lva a Hada. V představení jsou velké loutky a krásné písničky. Pohádka trvá 45 minut . Autorem textu je Libor Šmatelka.  Hraje Sandra Riedlová a Kateřina Mendlová – Horáčková.

ZIMNÍ POHÁDKA

je volné pokračování Africké pohádky, tentokrát se černoušek vypraví na sever, do Grónska, aby konečně uviděl sníh. Seznámí se s eskymákem Nanukem, ledním medvědem Ursusem, poprvé bude sekat díru do ledu a uloví rybu a hlavně, uvidí sníh a potká Sněhovou vločku. Režie této pohádky se ujal Zdeněk Ševčík. V představení opět hrají velké loutky (téměř metrové), které vytvořila vynikající výtvarnice Bára Kuropatová. Autorem hudby je Milan Potůček, hraje Sandra Riedlová a Kateřina Mendlová – Horáčková.
Délka představení 45 minut  

O ZAJÍČKOVI

je loutková pohádka, kterou hraji v režii Zoji Mikotové. Pohádka je plná krásné hudby a písniček z dílny Milana Potůčka. Odvážný Zajíček se potkává s Kolouškem, Liškou, Sovou, psem Brokem a Myslivečkou. Loutky vytvořila Bára Kuropatová, hraje Sandra Riedlová.  Délka představení je 40 minut.

ČERNOUŠEK V ASII

je třetí volné pokračování Černouška pod názvem . Pohádka vypráví o daleké cestě do Asie. Černoušek poprvé poletí letadlem, potká Pandu, Dikobraza, Zmiji řetízkovou. Písničky v tomto představení jsou z dílny Vaška Šmiřáka. Krásné loutky vytvořila  Bára Kuropatová.Hraje Sandra Riedlová a Kateřina Mendlová – Horáčková.

Délka představení je 45 minut